apple kılıf - An Overview

seven inç ekran boyutu ile en gelişmiş teknoloji, birçok uygulama ve hayatınızı kolaylaştıran harika bir telefon.

The forefront of facial recogntion tech in the Place of the sq. inch. An infrared digicam, flood illuminator, dot projector and even more combine to variety the structured-light 3D scanner. It’s a more secure method to unlock with a look.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Cihazınızın her köşesini kavrayarak koruma altına alır.Böylelikle cihazının Helloçbir kenarı açıkta kalmaz ve entire koruma sağlar.

iPhone X kılıfları ile aradığını bütün çeşitler sitemizde bulunmaktadır. On the net olarak kılıfile satan mağazalar arasında en çok ürün çeşitliliği ve en kaliteli kılıf modelleri sitemizde yer almaktadır. Akıllı kılıflar ile başlayan telefon kılıfları, silikon, keçe, sporcu kılıfları, kapaklı kılıflar, tank kılıflar olarak birçok farklı design ve rengi içermektedir.

adrestesiniz. Alışveriş kolaylıklarını ise yazımızın devamında görebilirsiniz. Samsung telefon sahiplerinin

Sipariş verdiğiniz kılıfları kredi kartı veya kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle teslim alabilirsiniz.

Facebook is displaying data that may help you much better recognize the objective of a Website page. See actions taken because of the folks who manage and publish material.

​​​Kapağın delikli yapıya sahip olması görüntü açısından farklı bir duruş yaratır.

aynısından pek çOkay kişide var. Ancak siz kullanacağınız birbirinden şık telefon kılıfları ile telefonunuzu dimension

Bu web-site Ticimax® Gelişmiş E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır. Kapat World wide web Explorer tarayıcısının 9.0 ve daha eski sürümlerini desteklememekteyiz. World-wide-web sitemizi doğru görüntüleyebilmek için tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz,

Sitemiz 23 farklı markanın neredeyse bütün modellerine ait telefon kılıflarını bünyesinde barındırır. Tek bir markanın bir modeline ait a thousand'lerce modeli satışa sunar.

Mi eight is the main ever good mobile phone equipped with twin-frequency GPS. By making use of both L1 and L5 check here indicators in coordination, precision is enhanced to unprecedented degrees.

This products has actually been extra to your Notification List. If shares get there within thirty times, We'll make use of your Speak to facts to maintain you updated. Close Allow's keep in touch

Xiaomi firmasını orta segmentteki en güçlü akıllı telefonlarından biri olan Mi A2 modeli, güçlü özellikleri ile kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. Xiaomi Mi 6X ile bazı benzer yönleri olsa da, Mi A2 modelinde click here Stok Android Kullanması, cihazı daha farklı bir yapıda tutuyor. Xiaomi Mi A2 Lite modeli 5.99 inç ve 1080 x 2160 piksellik bir ekran çözünürlüğüne sahip.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “apple kılıf - An Overview”

Leave a Reply

Gravatar